O Nás

Naše vize

Naše mise

Sportylot usnadňuje sportovcům proces hledání toho pravého sportoviště a trenéra.

Sportylot pomáhá sportovištím oslovit a získat nové loajální zákazníky.

Sportylot podporuje otevřenou komunikaci mezi sportovci a sportovišti.

Naš tým

Jakub

Řízení a Obchod

jakub@sportylot.cz

“Sportylot je něco, co tu ještě nebylo! Má zkušenost s podnikáním v oblasti sportu mi říká, že to bude pecka. Většinu dnů trávím nabíráním partnerských trenérů a sportovišť, po večerech pak řeším celkový chod Sportylotu. Nejlépe si odpočinu hraním basketballu nebo při běhání.”

Jarda

Provoz a Finance

jarda@sportylot.cz

“Nemůžu se dočkat, až si na Sportylotu budu rezervovat tréninky! Dnes mám ve Sportylotu na starosti interní řízení, nastavování procesů a finance, plus jednoduše doplňuji Jakuba kde je potřeba. Dříve jsem hrával závodně basketball, dnes trávím volný čas hlavně s mými dětmi.”

Barbora (Zakladatelka)

Strategický rozvoj

barbora@sportylot.cz

“Sportylot jsem založila v roce 2016 s myšlenkou lépe propojit sportoviště a jejich zákazníky v České republice. V současnoti studuji MBA na Stanfordu a zároveň s Jakubem a Jardou řeším celkovou strategii a rozvoj Sportylotu. Miluju jakýkoliv pohyb, nejblíže je mi ale lyžování.”

Petra

Podpora zákazníků

“Své zkušenosti s tvorbou obsahu a komunikací s B2C zákazníky přináším do Sportylotu jako jediný člen týmu, který má na starosti naše Sportovce. Ráda běhám zajdu i na skupinovou fitness lekci.”

Nam

Grafický design

“Tvořím Sportylot, ve kterém sportovci, trenéři a sportoviště na několik kliků najdou vše, co potřebují. Filozofie uživatelské jednoduchosti je mi blízko, a tak se mi jednoduše navazuje na práci Markéty.”

Markéta

Grafický design

“Pro Sportylot jsem vytvořila první brand, zejména grafické rozhraní s důrazem na funkčnost a celkovou eleganci designu. Většinou mě ráno před prací potkáte běhat ve Stromovce.”

Mario

Produktový manažer

“Jsem nadšenec cloudových a inovačních technologií a v tomto duchu ve Sportylotu od začátku řídím vývoj produktu. Ve volném čase mám rád badminton a plavání.”

Matěj

Back-End Developer

“Jako správný paranoik se snažím, aby Sportylot nikdo neužíval způsobem jakým nemá. Abych nevypadl z role ajťáka, tak sportu moc nedám, nejradši se ale rozhýbu při lindy hopu.”

Petr

Front-End Architect

“Ve Sportylotu si hraju s pixely. Spolu s Namem máme za cíl vytvořit příjemné uživatelské rozhraní na našem webu. Kromě toho už od mala hraju fotbal a jsem velkým fandou běhání a cestování po horách.”

Kontakt

Jsme Vám k dispozici každý pracovní den od 8:00 do 20:00.


Telefon: +420 727 833 585

E-mail: info@sportylot.cz