FAQ

Jak Sportylot funguje?

Co je to Sportylot a jak funguje?

Díky nám si jednoduše vyhledáš sportoviště dle svého zájmu a zarezervuješ si v něm až dvě zkušební lekce. Když se ti ve sportovišti líbí, tak si pak můžeš pořídit jejich členství či permanentku. A až budeš chtít zkusit zase něco nového, nebo si jen budeš chtít zpestřit svůj režim, celý proces můžeš zopakovat.

Za jednotlivé nákupy sbíráš Sportylot kredity (až 10% z každé úhrady), které můžeš kdykoliv využít k dalším platbám na Sportylotu. .

Pro koho je Sportylot?

  Sportylot je pro tebe, pokud:
 • Tě baví zkoušet různá sportoviště
 • Tě baví zkoušet různé skupinové lekce
 • Chceš změnit kam chodíš pravidelně sportovat
 • Jseš nově v Praze a hledáš vhodné sportoviště

Kde je Sportylot k dispozici?

Sportylot je zatím k dispozici v Praze, kde se postupně rozrůstáme. Do budoucna plánujeme expanzi do dalších měst i zemí.

Kolik mě využívání Sportylotu bude stát?

Vyhledávání je zdarma. Všechny zkušební lekce stojí 100 Kč. Členství a permanentky na Sportylotu pořídíš za stejné ceny jako u sportovišť. Při každé transakci od nás navíc dostáváš bonus ve formě Sportylot kreditů.

Co jsou Sportylot kredity?

Sportylot kredity jsou odměnou Sportylotu pro naše zákazníky ve výši až 10% z každé transakce.

Jak získám Sportylot kredity?

Sportylot kredity získáváš jako procento z každé platby, konkrétně 10% v případě zkušebních lekcí a 5% v případě členství a permanentek. Aktuální stav svých kreditů najdeš po přihlášení v pravém horním rohu stránky (modré kolečko).

Jak uplatním Sportylot kredity?

Uplatnit již získané kredity můžeš při jakékoliv transakci na Sportylotu, kde 1 Sportylot kredit je ekvivalentem 1 Kč. Při platbě stačí zaškrtnout „Chci uplatnit Sportylot kredity“ a cena se automaticky sníží o počet uplatněných Sportylot kreditů.

Jakou mají kredity platnost?

Každý Sportylot kredit platí po dobu 1 roku od připsání na tvůj účet.

Jak začít?

Jak a kdy můžu Sportylot začít využívat?

Teď a tady! Vyber si sportoviště a vhodnou zkušební lekci. Registrací tě provedeme automaticky v rámci procesu rezervace.

Alternativně se můžeš nejprve zaregistrovat a vrátit se k nám až budeš mít více času na vyhledávání nových sportovišť.

UPOZORNĚNÍ: Je nezbytné, aby tvé jméno na Sportylotu bylo tvé skutečné jméno, jinak se nebudeš moci prokazovat u našich partnerských sportovišť.

Jak se můžu u Sportylotu zaregistrovat?

Zaregistrovat se můžeš zde

UPOZORNĚNÍ: Je nezbytné, aby tvé jméno na Sportylotu bylo tvé skutečné jméno, jinak se nebudeš moci prokazovat u našich partnerských sportovišť.

O vyhledávání sportovišť

Co se dozvím z profilu sportoviště?

Na profilu každého sportoviště najdeš jeho název, krátký popis, přehled nabízených skupinových lekcí a dalších služeb (fitness, sauna, solárium, občerstvení, atd.), otevírací dobu a kontaktní informace. Nechybějí samozřejmě ani fotografie sportoviště. Přímo v rámci profilu sportoviště si také můžeš zobrazit nabízené zkušební lekce, členství a permanentky.

Jak mi zaručíte kvalitu sportovišť?

Při vybírání sportovišť ověřujeme mnoho aspektů - nabídka skupinových lekcí, kvalita lektorů, vybavenost, čistota, možnost občerstvení, další služby atd. S každým sportovištěm jsme před zařazením do naší databáze v úzkém kontaktu a v rámci našich možností sportoviště i sami testujeme.

Děláme tedy co můžeme, ale kdyby i přesto něco nefungovalo, dej nám prosím vědět . Zpětná vazba je pro nezbytná pro postupné zvyšování kvality našich služeb.

Budete přidávat další sportoviště?

Ano, každý den intenzivně pracujeme na získávání dalších partnerských sportovišť. Naším cílem je postupně zajistit desítky až stovky partnerských sportovišť v Praze.

Můžu Vám doporučit další sportoviště?

Jistě že ano! Stačí, když nám napíšeš jejich název a kontaktní údaje (web, telefon, email, …).

O zkušebních lekcích

Co je to zkušební lekce?

Zkušební lekce je místo ve skupinové lekci, které za 100 Kč nabízíme prostřednictvím Sportylotu našim zákazníkům.

Jaké typy zkušebních lekcí nabízíte?

  Všechny naše zkušební lekce jsou místa ve skupinových fitness lekcích. Již pokrýváme široké spektrum aktivit v následujících oblastech:
 • Celková kondice
 • Posilování
 • Vytrvalost
 • Jóga
 • Pilates
 • Cycling
 • Tanec
 • Bojové umění
 • Zdravotní cvičení
 • Cvičení pro těhotné
 • Cvičení pro děti
Pokud ti v současné nabídce chybí nějaký konkrétní typ lekcí a máš tip na to, kde ho nabízejí, dej nám rozhodně vědět.

Jak si mohu rezervovat zkušební lekce?

Nabízené zkušební lekce najdeš v detailním profilu jednotlivých sportovišť v záložce „Zkušební lekce“ a rezervovat se dají jednoduše kliknutím na tlačítko „Rezervovat“.

Kdy si mohu rezervovat zkušební lekce?

Zkušební lekce můžeš rezervovat 7 dní dopředu a nejpozději 15 minut před začátkem.

Jakým způsobem za rezervaci zaplatím?

Rezervace se platí online kreditní nebo debetní kartou. Přijímáme karty VISA, MasterCard, Maestro i DISCOVER.

Jakým způsobem zajišťujete bezpečnost plateb?

Bezpečnost tvých plateb je pro Sportylot na prvním místě. Naším partnerem je Braintree, jeden ze světových lídrů v zajišťování bezpečných a rychlých online plateb (mezi jejich další zákazníky patří např. Airbnb, UBER, Pinterest, atd.).

Jak mi potvrdíte moji rezervaci?

Potvrzení rezervace spolu s dalšími instrukcemi budeš mít vždy ve svém Sportylot účtu a zároveň ti ho zašleme přímo na email. Nezapomeň si s sebou do sportoviště vzít kód své rezervace.

Jakým způsobem se na místě prokážu?

Na místě se prokážeš kódem rezervace v kombinaci s platným průkazem totožnosti.

UPOZORNĚNÍ: Je nezbytné, aby tvé jméno na Sportylotu bylo tvé skutečné jméno, jinak tě sportoviště nemusí na zkušební lekci pustit.

Existují nějaká omezení v počtu rezervací?

Ano, u každého sportoviště můžeš provést 2 rezervace každých 6 měsíců. Věříme, že po 2 návštěvách již budeš vědět zda si v daném sportovišti pořídit členství či permanentku. Navíc i ostatním chceme dát šanci zajít na zkušební lekce a najít to pravé sportoviště. Žádná další omezení Sportylot nemá.

Co když budu potřebovat rezervaci zrušit?

Chápeme, že se může stát, že ti do plánované zkušební lekce něco skočí. Pokud budeš potřebovat rezervaci opravdu zrušit, prosíme učiň tak co nejdříve. Umožníš tím dalším zákazníkům vyzkoušet si něco nového.

Rezervaci můžeš zrušit do 24 hodin předem bez jakýchkoliv sankcí. Pokud rezervaci zrušíš do 12 hodin předem, tak ti vrátíme 50 kreditů. Za zrušení méně než 12 hodin předem ti bohužel nemůžeme nic vrátit.

Rezervaci lze jednoduše zrušit po přihlášení na stránce „Můj Sportylot“ v části „Mám rezervováno“. Okamžitě po zrušení ti automaticky vrátíme příslušný počet peněz i kreditů, máš-li něj nárok.

Budete přidávat více zkušebních lekcí?

Ano, naším cílem je umožnit rezervaci všech lekcí v našich partnerských sportovištích. Čím více budeš rezervovat z naší současné nabídky, tím rychleji se nám toho podaří dosáhnout.

O členstvích a permanentkách

Proč nabízíte členství a permanentky u Vašich partnerů?

Zatímco tobě chceme pomoci najít to správné sportoviště, tak sportovištím pomáháme získávat dlouhodobé zákazníky. Tento závazek bereme opravdu vážně, a proto ti rádi zprostředkujeme členství či permanentku u toho partnera, kterého si vybereš.

Zároveň věříme, že pokud ti naše služby budou vyhovovat, tak se k nám budeš průběžně vracet a zkoušet další sportoviště. Třeba nakonec narazíš na nějaké další které ti vyhovuje.

Proč si mám koupit členství či permanentku na Sportylotu?

Všechna nabízená členství a permanentky stojí na Sportylotu stejně jako u našich partnerských sportovišť. Od nás ale dostaneš 5% odměnu formou Sportylot kreditů a navíc můžeš nakupovat online odkudkoliv.

Jak si vyberu členství či permanentku?

Nejprve se rozhodni pro jedno z našich sportovišť. Konkrétní cenové nabídky pak najdeš v jeho detailním profilu v záložce „Členství a permanentky“.

Jak si zakoupím vybrané členství či permanentku?

Členství či permanentku si pořídíš kliknutím na tlačítko „koupit“ u zvolené nabídky v detailním profilu sportoviště v záložce „Členství a permanentky“. Po kliknutí uvidíš shrnutí objednávky a potvrzením tě přesměrujeme na platební bránu. Spolu s potvrzením ti automaticky posíláme detailní informace (např. co s sebou) na tvůj email.

Kdy a kde si můžu členství či permanentku vyzvednout?

Přímo v partnerském sportovišti. Nezapomeň kód rezervace v kombinaci s platným průkazem totožnosti, pomocí kterého sportoviště zkontroluje tvé jméno.

UPOZORNĚNÍ: Je nezbytné, aby tvé jméno na Sportylotu bylo tvé skutečné jméno, jinak se nebudeš moci prokázat.

Co když nenajdu vyhovující členství či permanentku?

Pracujeme na tom, abychom do ti byli schopni nabídnout členství na míru. Čím více budeš nakupovat z naší současné nabídky, tím rychleji se nám toho podaří dosáhnout.

Jak skončit

Jak mohu zrušit svůj Sportylot profil?

Mrzí nás, že chceš svůj profil u Sportylotu zrušit. I přesto Ti to chceme co nejvíce usnadnit a proto stačí napsat email na zrusit@sportylot.cz a my ti účet zrušíme. Máš-li pro nás nějakou konkrétní zpětnou vazbu, tak budeme moc rádi když nám ji pošleš spolu s žádostí o zrušení účtu.

Co se stane s mými zbývajícími kredity?

Sportylot kredity jsou bonusy které nabízíme našim loajálním. Při zrušení účtu o své kredity tedy automaticky přicházíš.

Další otázky

Jak mám adresovat technické problémy?

Napiště nám email na info@sportylot.cz a my se Vám co nejdříve ozveme zpátky.

Jak můžu Sportylot kontaktovat s dalšími otázkami?

Kontaktovat nás můžete kdykoliv prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Najdu Sportylot na sociálních sítích?

Jasně, zatím jsme hlavně na Facebooku

Kde můžu osobně potkat členy Sportylot týmu?

Často testujeme skupinové lekce u našich partnerů, takže možná cvičíme právě vedle tebe. Někdy na to nosíme tričko s nápisem „Sportylot team“, tak až někoho z nás příště uvidíš, rozhodně popros o své vlastní tričko a my ti ho dodáme!

Můžu se k Vám připojit?

Dobrých členů týmu nemáme nikdy dost. Momentálně nehledáme člověka na konkrétní pozici, ale pokud máš pocit, že bys byl pro Sportylot přínosem, tak nám pošli svůj životopis a krátký průvodní dopis na team@sportylot.cz